Výsledky dětského závodu Valašského orieňťáku 2017

19.8.2017

A je to tu! Výsledky ostře sledovaného Valašského orieňťáku 2017! 🙂

KATEGORIE 0-4 ROKY KLUK – okolo PUMTRACKu (1 kolo)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
41 Tobiáš Gromnica 4 Ostrava 0:35:31 1
1 Matyáš Děcký 4 Vigantice 0:36:72 2
38 Daniel Mácha 4 Úvaly 0:36:82 3
6 Eduard Grencner 4 Zašová 0:38:25 4
47 Matyáš Bambušek 3 Rožnov pod Radh. 0:38:32 5
10 Štěpán Kuba 4 Prostřední Bečva 0:39:84 6
39 Lukáš Mácha 2 Úvaly 0:43:69 7
72 Teodor Trefil 4 Dolní Bečva 0:45:12 8
79 Vojta Bordovský 3 Horní Bečva 0:48:47 9
14 Radek Plánka 4 Prostřední Bečva 0:48:97 10
69 Tomáš Güttler 3 Horní Bečva 0:52:78 11
44 Richard Klein 3 Zlín 0:55:78 12
22 Filip Fajkus 2 Hutisko – Solanec 1:01:53 13
67 Vít Pastorek 2 Zubří 1:11:31 14
71 Kryštof Říha 2 Rožnov pod Radh. 2:11:85 15
77 Frankie Maléř 2 Horní Bečva 2:18:35 16
60 Václav Bártek 3 Horní Bečva DNS 17
81 Adam Malina 1,5 Horní Bečva DNS 18

  

KATEGORIE 0-4 ROKY HOLKA – okolo PUMTRACKu (1 kolo)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
61 Eliška Cholastová 4 Hutisko 0:44:32 1
8 Tea Sasáková 4 Rožnov pod Radh. 0:44:78 2
64 Rebeka Bálintová 3 Horní Bečva 0:53:16 3
63 Lucie Martináková 4 Prostřední Bečva 0:54:50 4
18 Marie Barabášová 4 Prostřední Bečva 0:54:66 5
66 Monika Dostálková 4 Prostřední Bečva 0:55:53 6
78 Thea Treterová 3 Rožnov pod Radh. 0:56:28 7
57 Nela Pavlicová 2,5 Horní Bečva 0:56:81 8
29 Elena Lukášová 3 Rožnov pod Radh. 1:01:16 9
59 Amálka Bártková 3,5 Horní Bečva 1:02:41 10
62 Anežka Cholastová 2 Hutisko 2:01:62 11
75 Zuzana Pisáriková 3 Horní Bečva DNS 12

  

KATEGORIE 5-6 LET HOLKA – PUMPTRACK (1,5 kola)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
36 Rozálie Urbanová 6 Prostřední Bečva 0:19:28 1
42 Barbora Vašutová 6 Rožnov pod Radh. 0:19:53 2
35 Marie Urbanová 5 Prostřední Bečva 0:22:12 3
26 Anna Mouralová 6 Vigantice 0:22:81 4

KATEGORIE 5-6 LET KLUK – PUMPTRACK (1,5 kola)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
11 Adam Závorka 6 Horní Bečva 0:24:94 1
20 Honza Šalamon 6 Bratislava, SK 0:26:62 2
7 Bernard Grencner 6 Zašová 0:29:65 3
83 Miško Hartman 6 Prostřední Bečva 0:30:28 4
4 Kryštof Polanský 6 Vsetín 0:31:66 5
2 Matyáš Pechál 5 Hovězí 0:32:44 6
49 Jan Pavlica 5 Dolní Bečva 0:32:75 7
41 Tobiáš Gromnica 4 Ostrava 0:33:63 8
15 Dominik Křenek 5 Prostřední Bečva 0:33:91 9
68 Víťa Zahradníček 6 Rožnov pod Radh. 0:34:00 10
82 Kryštof Vaněk 6 Horní Bečva 0:35:53 11
1 Matyáš Děcký 4 Vigantice 0:37:00 12
27 David Otman 5 Kvasiny 0:38:75 13
38 Daniel Mácha 4 Úvaly 0:39:10 14
56 Antonín Tomoszek 6 Vyšní Lhoty 0:39:37 15
30 Šimon Pavlica 5 Horní Bečva 0:40:79 16
47 Matyáš Bambušek 3 Rožnov pod Radh. 0:42:56 17
70 Jonáš Říha 5 Rožnov pod Radh. 0:43:15 18
39 Lukáš Mácha 2 Úvaly 0:47:34 19
28 Ondřej Lukáš 5 Rožnov pod Radh. 0:59:53 20
69 Tomáš Güttler 3 Horní Bečva 1:11:31 21
48 Martin Kuběna 5 Ostrava DNS 22
44 Richard Klein 3 Zlín DNS 23

 

KATEGORIE 7-9 LET HOLKA – PUMPTRACK (2,5 kola)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
33 Nikol Pavlicová 8 Horní Bečva 0:39:06 1
40 Tereza Gromnicová 9 Ostrava 0:45:34 2
43 Daniela Kuběnová 8 Ostrava 0:45:66 3
17 Eliška Barabášová 7 Prostřední Bečva 0:49:60 4
5 Viktorie Polanská 9 Vsetín 0:56:57 5

 

KATEGORIE 7-9 LET KLUK – PUMPTRACK (2,5 kola)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
32 Filip Raška 8 Hranice 0:34:94 1
19 Tomáš Ondruch 9 Horní Bečva 0:38:03 2
21 Lukáš Prorok 8 Horní Bečva 0:40:41 3
21 Adam Závorka 6 Horní Bečva 0:40:63 4
34 Tomáš Tomeček 8 Hranice 0:42:34 5
20 Honza Šalamon 6 Bratislava, SK 0:42:38 6
16 Matěj Barabáš 7 Prostřední Bečva 0:42:47 7
24 Tomáš Prorok 8 Horní Bečva 0:42:50 8
76 Dominik Křenek 9 Horní Bečva 0:43:72 9
13 Eduard Rundt 7 Praha 0:44:50 10
3 Jonáš Pechál 8 Hovězí 0:45:22 11
25 Jan Moural 8 Vigantice 0:45:22 12
46 Matyáš Sluka 8 Ostrava 0:45:47 13
80 Robert Bordovský 7 Horní Bečva 0:51:13 14
50 Jakub Horňák 7 Rožnov pod Radh. 0:53:69 15

 

KATEGORIE 10-12 LET HOLKA – Malý orieňťák (2 kontroly)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
9 Lucie Závorková 12 Horní Bečva 33.31 1
65 Lucie Hyklová 12 Horní Bečva 98.38 2
51 Dominika Horňáková 9,5 Rožnov pod Radh. 99.44 3

 

KATEGORIE 10-12 LET KLUK – Malý orieňťák (2 kontroly)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
31 Lumír Raška 11 Hranice 33.12 1
45 Richard Kretek 12 Horní Bečva 37.06 2
37 Marek Vašut 12 Horní Bečva 38.04 3
53 Tomáš Kubáň 12 Horní Bečva 38.22 4
54 Filip Kubáň 10 Horní Bečva 38.24 5
12 Karel Rundt 11 Praha 97.51 6

 

KATEGORIE 13-15 LET HOLKA – Malý orieňťák (4 kontroly)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
52 Patricie Horňáková 13 Rožnov pod Radh. 67.50 1

 

KATEGORIE 13-15 LET KLUK – Malý orieňťák (4 kontroly)

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
23 Jakub Novák 14 Slavičín 35.52 1
73 Jakub Macura 14 Horní Bečva 56.15 2
58 Lukáš Ondryáš 15 Rožnov pod Radh. 57.27 3
74 Pavel Kubáň 13 Prostřední Bečva 87.14 4