Výsledky dětského závodu při Valašském orieňťáku 2018

25.8.2018

To koukáte, co? 🙂 Sami tomu nemůžeme uvěřit, ale sešlo se takových pár faktorů, že výsledky z dnešního dětského závodu při Valašském orieňťáku vám přinášíme už teď.

Smlouva s ďáblem ohledně počasí Honckovi nejspíš vypršela, a tak nám od rána pršelo, poprchávalo a zase pršelo, ale ani déšť neodradil malé natěšené závodníky od startu v takto prestižním závodu, a tak jsme mohli odstartovat, seřadit, vyhlásit a odměnit celkem 34 dětí. Byly nachystané dvě trasy, pro prťata po betonu tam a zpátky, pro starší na trávníku před školou supr dovednostní trať, které se nezalekli ani ti menší, a tak v kategorii 5-6 let můžete najít převahu čtyřleťáků. Děti od 10ti let nahoru jeli opět Malý orieňťák na dva nebo na 4 body podle slepé mapy.

Nejkrásnější na dětských závodech je ten zápal pro závod a radost v očích, to si někdy zkuste něco zorganizovat pro děti, ona s tim práce je jak na kostele, ale ve finále to stojí za to. Fakt. 🙂

Děkujeme všem dětem, které se dneska pustili s takovým nadšením do závodu, rodičům, kteří poskakovali a běhali podél trati a fotili, natáčeli a povbuzovali, děkujeme Martince a Toníkovi, a taky Vojtovi Sobkovi za dřevo na překážky. 🙂

Tak už stačí těch keců, tady máte výsledky. A příští rok na startu!

KATEGORIE 0-4 ROKY HOLKA

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
28 Ema Kolečková 4 Valašské Meziříčí 0:17:68 0:15:31 1
33 Amálka Bártková 4 Horní Bečva 0:21:35 0:17:25 2
16 Nela Pavlicová 3 Horní Bečva 0:19:35 0:17:68 3
20 Michaela Horáková 4 Valašské Meziříčí 0:25:44 0:21:53 4
24 Elena Lukášová 4 Rožnov pod Radh. 0:32:35 0:25:10 5
7 Nikol Švachová 2 Valašské Klobouky 0:22:41 0:22:63 6
22 Anežka Cholastová 3 Hutisko 0:25:28 0:23:16 7
17 Aneta Martináková 2 Prostřední Bečva 0:32:72 0:25:72 8
32 Aneta Lišková 0:30:69 0:28:37 9
19 Sofie Sasáková 3 Rožnov pod Radh. 0:40:10 0:32:78 10
14 Karin Pastorková 1 Zubří 1:13:93 0:42:38 11

 

KATEGORIE 5-6 LET HOLKA

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
18 Lucie Martináková 5 Prostřední Bečva 0:37:63 0:35:02 1
21 Eliška Cholastová 5 Hutisko 0:35:69 0:35:54 2
6 Klára Manová 5 Dolní Bečva 0:38:82 0:40:37 3
24 Elena Lukášová 4 Rožnov pod Radh. 0:51:69 1:00:00 4

 

KATEGORIE 0-4 ROKY KLUK

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
26 Hugo Stavárek 4 Frenštát pod Radh. 0:18:31 0:14:44 1
8 Matyáš Bambušek 4 Rožnov pod Radh. 0:14:88 0:15:96 2
4 David Vaněk 3 Frýdlant nad Ostr. 0:18:50 0:21:50 3
2 Sebastian Švach 4 Valašské Klobouky 0:18:78 0:19:00 4
5 Matěj Juráček 4 Horní Bečva 0:21:53 0:22:44 5
12 Vít Pastorek 3 Zubří 0:23:28 0:23:31 6
9 Václav Bambušek 2 Rožnov pod Radh. 0:25:31 0:25:15 7
11 Samuel Gřivač 2,5 Horní Bečva 0:26:16 0:32:22 8
27 Richard Klein 3 Horní Bečva 0:39:44 (DNF) DNS 9

 

KATEGORIE 5-6 LET KLUK

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
31 Josef Strnadel 5 Horní Bečva 0:31:32 0:29:34 1
23 Ondřej Lukáš 6 Rožnov pod Radh. 0:29:75 0:38:03 2
2 Sebastian Švach 4 Valašské Klobouky 0:33:03 0:29:85 3
8 Maty Bambušek 4 Rožnov pod Radh. 0:29:75 0:38:03 4
26 Hugo Stavárek 4 Frenštát pod Radh. 0:33:22 0:34:57 5
34 Tonda Sobek 4 Horní Bečva 0:57:59 0:37:38 6
27 Richard Klein 4 Horní Bečva 0:38:32 0:44:43 7
5 Matěj Juráček 4 Horní Bečva 0:38:81 0:38:78 8
4 David Vaněk 3 Frýdlant nad Ostr. 0:56:25 0:48:47 9

 

KATEGORIE 7-9 LET HOLKA

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
30 Nikol Pavlicová 9 Horní Bečva 0:36:60 0:32:87 1
13 Barbora Vašutová 7 Rožnov pod Radh. 0:42:84 0:41:47 2
3 Anna Mouralová 7 Vigantice 0:49:66 0:45:62 3

 

KATEGORIE 7-9 LET KLUK

ST.Č. JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS 1 ČAS 2 P
15 Lukáš Prorok 9 Horní Bečva 0:29:03 0:30:03 1
10 Filip Raška 9 Hranice 0:29:19 0:29:62 2
1 Adam Závorka 7 Horní Bečva 0:30:38 0:30:53 3
25 Víťa Zahradníček 7 Rožnov pod Radh. 0:43:54 0:43:25 4
29 Jakub Horňák 8 Rožnov pod Radh. 0:44:69 0:54:75 5

 

KATEGORIE 10-12 LET HOLKA – Malý orieňťák (2 kontroly)

JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
Dominika Horňáková 10 Rožnov pod Radh. 55:11 1

 

KATEGORIE 10-12 LET KLUK – Malý orieňťák (2 kontroly)

JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
Lumír Raška 12 Hranice 23.31 1
Adam Sehnal 26.22 2
Filip Kubáň 11 Horní Bečva 27.53 3
Jan Moural Vigantice 53.57 4
Tomáš Ondruch 10 Horní Bečva 45.18 5

 

KATEGORIE 13-15 LET HOLKA – Malý orieňťák (4 kontroly)

JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
Anežka Dudková 14 Frenštát pod Radh. 56.38 1
Lucie Hyklová 13 Horní Bečva 58.42 2
Lucie Závorková 13 Horní Bečva 59.32 3

 

KATEGORIE 13-15 LET KLUK – Malý orieňťák (4 kontroly)

JMÉNO VĚK MĚSTO ČAS P
Tomáš Kubáň 13 Horní Bečva 43.40 1
Jakub Macura 15 Horní Bečva 57.32 2
Marek Vašut 13 Horní Bečva 60.05 3

 

Autor: Zdenička News Sdílej: