banner cross slalom

SUPERzávod k ukončení sezóny je tu! CROSS SLALOM prověří všechny děti od 3 do 16ti let na zábavné trati s boulemi, vlnami, klopenými zatáčkami i lehkým skokem.

Nebojte se, trať je dělaná s ohledem na věk dětí a nemusíte se bát, že by ji nezvládly, naopak! Bude hravá i bezpečná a zaručí vašim ratolestem nevšední a krásný zážitek na sklonku března.

Už taháte diáře? Zapište si velkým písmem datum 25.3.2017 hned z rána ve skiareálu SACHOVA STUDÁNKA na Horní Bečvě.

Závod je pouze pro neregistrované malé a mladé lyžaře od 3 do 16ti let. Děti budou podle věku rozděleny do pěti až sedmi kategorií. Kdy a kde máte být najdete v PROPOZICÍCH ZÁVODU. 😉

Při registraci předem je startovné 50 Kč, při registraci na místě bude startovné 100 Kč za dítě. Pozor! Podle zájmu přihlížejících soutěžechtivých rodičů je možnost otevření kategorie dospělých, v tomto případě bude startovné 200 Kč. 😉 Na startovní čísla vybíráme vratnou zálohu 200 Kč, jízda na vlaku je ve vlastní režii všech účastníků.

Účastí v závodu podpoříte Verunku Fojtíkovou, dospívající slečnu, která je po úrazu na lyžích upoutána na invalidní vozík. 50% startovného plus výtěžek ze sbírky v místě závodu půjde na podporu její léčby kmenovými buňkami. Pomůžeme Verunce zpět na nohy!

Přihlašovat děti můžete už dnes a to pomocí formuláře níže, na telefonu 777 310 279 nebo emailu swah@swah.info.

Chcete se stát partnerem závodu? Pokračujte kliknutím ZDE.

Sledujte facebookovou událost kvůli horkým novinkám, sdílejte, zvěte a dejte svým přátelům vědět, že se zúčastníte! 😉

Kudyznudy.cz - tipy na výlet