10 důvodů proč jet Bobcross

2.3.2018

Bobcross za rohem

Je opět březen a my finišujeme se vším možným chystáním na událost, která jednou změní dějiny zimního sportu. Bobcross je znovu tady a my se nemůžeme dočkat a ty,  pokud pořád váháš, tady máš 10 důvodů, proč jet tenhle unikátní závod:

  1. Boby. Tenhle kousek barevného plastu ti v dětství nadělal spoustu radosti, a nedělej, že ne. Vítr ve vlasech, červené tváře a zmrzlé kuličky sněhu na čepici jsou ty nejkrásnější vzpomínky z dětství.
  2. Beskydy. Všichni, co žijou na horách, si myslí, že ty jejich hory jsou ty nejkrásnější. Jenže my to víme. Valachy mají navíc všichni rádi pro jejich pohostinnost, slivovici a vtipné nářečí. A taky tady máme šikovné ogary, kteří to se sněhem umí, v Karolince obzvlášť. Takže trať bude fakt pecka.
  3. Bobtrofej. Nikde jinde za svezení na bobech z kopce nemůžeš vyhrát titul Mistr Československa. Fakt. A nikde jinde ti k tomu nedají ručně kovanou trofej s kouskem plastových bobů. Na co bys doma jinak měl tu vitrínu na trofeje? No?
  4. Boblympijská atmosféra. Fanoušci podél trati s transparenty. Kámoši, co si můžou vykřičet hlasivky. Osvětlená trať. Řinčející zvonce. Omdlévající fanynky. Spíkr křičící vaše jméno. Nebo číslo. Stupně vítězů, krásné hostesky, medaile kolem krku, šáňooo… To chceš zažít!
  5. Benefice. Na vážnou notu se na vědomí dává, že svým startem v Bobcrossu podpoříš Verunku Fojtíkovou a pomůžeš jí zbavit se vozíku a postavit se znovu na lyže. Půlka z každého startovného půjde jejím směrem a když ti to bude málo, můžeš si koupit Bobzvonec nebo dva. Všechno se počítá!
  6. Bobpárty. Tak tahle legendární, nekonečná a neskutečná jízda se ti vryje do paměti navěky. Druhý den ráno a ještě tři dny potom budeš cítit všechny svaly v těle a v hlavě ti budou hrát všechny písničky světa. L.E.G.E.N.D.Á.R.N.Í.
  7. Bobdiv druhého pohlaví. Ano, na statečné chlapy a nebojácné holky lidi letí. Navíc můžeš (s trochou hereckých schopností) získat zdarma masáž dolních partií. Ze soucitu. A to se počítá.
  8. Bobbook. Noví známí. Ať chceš nebo ne, na téhle akci potkáš spřízněné duše. Bobcross jedou totiž samí pohodoví lidi, kteří mají rádi srandu, a s nima se zaručeně potkáš na svahu i na baru. Výměna adres, telefonních čísel a facebookových profilů zaručena.
  9. Bedra. Bez chráničů na sedacích částech bobů i těla je šance, že znovu uvidíte svého ortopeda. A jemu už se určitě stýská.
  10. Bobcross. Protože Bobcross. Odpověď na všechny zvídavé otázky manželky nebo šéfa. Jaktože nebudeš o víkendu doma? Protože Bobcross. Proč si vybíráš dovolenou v březnu? Protože Bobcross. Kolik těch kondomů si bereš s sebou? Protože… No nic.

Vidíme se v Karolince 9. a 10. března! Protože Bobcross!

Autor: Zdenička News Sdílej: